Odkazy

Životní prostředí, příroda, ekologie, klima, biodiverzita, energetika, krajina ... 
 
Potravinářské obaly a balicí stroje Dodáváme kompletní řešení pro balení potravin. Balicí stroje a linky, obaly, gastro technologie. 

Chrudim je krásné historické město, které láká nejen turisty, ale i trvalé obyvatele. Podlehli jste i Vy? Pak jistě oceníte stěhovací služby firmy Stěhování bez dřiny, které pro tuto oblast nabízí své služby. Stěhování Chrudim bez dřiny.

Stěhování Pardubice - je komplexní službou, kterou ocení nejen domácnosti, ale i firmy, který potřebují přestěhovat svoji kancelář či sídlo na novou adresu. Nechte tuto často stresující činnost na odborníky, kteří vše zajistí kvalitně, rychle a bezpečně.

Na přání zákazníků zajistíme kompletní služby týkající se stěhování Trutnov. Ať už se jedná o stěhování rodinného domu, bytu, chalupy, ale také stěhování firem a firemních kanceláří. Vše pečlivě připravíme a naplánujeme ke spokojenosti všech zúčastněných.

Rádi vám nabídneme sortiment typu fólie, obaly a balící techniky. Kompletní nabídka obalovacích materiálů a balících strojů, stejně tak i obalovací služby při použití našich i vlastních fólií.

Stěhování Praha - Koch - Společnost Stěhování Koch se zabývá stěhováním, vyklízením, manipulací a dalšími souvisejícími službami.

Kancelářské potřeby NOBYNET - skartovačky, laminátory a laminovací fólie , tabule a flipcharty, kompatibilní tonery

Pěny, Akryláty, Silikony a Ostatní - výroba, prodej - Silikonové tmely vč. speciálních i RAL, akryláty, polyuretanové pěny a tmely, lepidla montážní, polyuretanová i na zrcadla, MS polymery, aplikační pomůcky. Bohaté zkušenosti s Private Label. Nábytkové kování a drátěný program Hettich a nábytkové zámky Lehmann (MLM).

JZK stěhování Praha - stěhování, vyklízení a skartace Praha.

Levné stěhování Praha - kvalitní stěhovací služby a vyklízení na sběrné dvory

Profesionální stěhování AAA-RIVO a služby.

Stěhování faitsped - Zajistíme ne jen stěhování a přepravu.Zajistíme i přípravu celé stěhovací zakázky od vypracování stěhovacího harmonogramu, balení, stěhování,vybalení,rozmístění a likvidaci odpadu. Zajistíme stěhování od drobných zakázek po velké firmy.

Potravinářské stroje Vám usnadní práci a urychlí výrobu.

Firma Stěhování Motl nabízí stěhování čehokoliv, kamkoliv a kdykoliv.

Novinky

Nabízíme i malosériovou výrobu:
ručně vyráběné krabice na sklo.
Zde si můžete prohlédnout:
fotogalerii ručně vyráběných krabic.

Od ledna 2009 nabízí pošta odesílání balíků za nižší cenu jako doporučenou listovní zásilku. Podmínkou je, že balík nebude mít výšku větší než 50 mm. K tomuto účelu nabízíme krabice těchto vnějších rozměrů:

200x140x35 mm v ceně od 4,00 Kč
225x185x48 mm v ceně od 3,90 Kč
325x220x48 mm v ceně od 5,10 Kč
480x340x48 mm v ceně od 6,80 Kč