VENKART - výroba obalů 


Jsme VENKART a jsme společností, která se specializuje na ruční výrobu papírových obalů a kartonáže v malých sériích a dle přání zákazníků. Firma byla založena v roce 2003 Karlem Věntusem, který chtěl vyplnit mezeru v nabídce ručně vyráběných obalů na trhu. V současnosti firma zaměstnává 15 stálých pracovníků a dalších 6 až 10 brigádníků při větších zakázkách.

Nabízíme výrobu obalů v rozměrech a materiálech dle přání zákazníků, včetně potisku logem firmy ručním sítotiskem nebo v rámci spolupráce s tiskárnami. Firma vyrábí kartonáž a příslušenství převážně v malých sériích dle uznávaného výrobního katalogu obalů pro vlnitou lepenku FEFCO.

Jsme zodpovědný a solidní partner pro drobné začínající podnikatele a soukromníky, ale i pro větší zákazníky s požadavky na krátké dodací lhůty. Firma se nachází v Opavě, kde si pronajala provozní prostory v areálu továrny GEBAUER. I po mnoha letech existence si VENKART stále drží svůj záměr vyrábět obaly v malých sériích a podle přání zákazníků.

 


  • 2003 - Karel Věntus zakládá jako soukromá osoba firmu zaměřenou na ruční výrobu papírových obalů "Karel Věntus – výroba obalů VENKART". Spolupracuje se společností MODEL a.s. Opava a okolními tiskárnami. Pronajímá si provozní prostory v Opavě - Palhanci, kde si v areálu továrny GEBAUER zřizuje potřebné objekty.

 

  • 2006 - VENKART začíná vyrábět kartonáž a příslušenství v malých sériích dle výrobního katalogu obalů pro vlnitou lepenku FEFCO a nabízet je zájemcům. Firma začíná nabírat zakázky a rozšiřovat svůj tým.

 

  • 2009 - Spuštění vlastního E-shopu kde si zákazníci mohou vybrat zboží podle druhu výroby, způsobu použití i dle termínu odeslání. Obaly, které má VENKART na skladě, pak odesílá zájemcům do tří pracovních dnů. Ty, které je nutno vyrobit pak do 14 pracovních dnů.

  • 2022 - Firma zahájila novou iniciativu a spouští ekologicky zaměřený projekt "Kreativní tvoření", který má cíleně změnšit množství produkovaného zbytkového materiálů tím, že místo likvidace se ho firma rozhodla za symbolické ceny prodávat školám, školkám, zájmovým kroužkům atp.

 

  • SOUČASNOST - VENKART zaměstnává 15 stálých pracovníků a v případě potřeby dalších 6-10 zaučených brigádníků. Společnost se stále specializuje na výrobu a prodej v malých sériích, přizpůsobených zákaznickým požadavkům. Nabízí výrobu krabic jakéhokoli tvaru a možnost potisku logem firmy zákazníka.

 -> Co tedy vlastně děláme ? <-


 

Více než 20 let na trhu
Nabízíme více než 50 let zkušeností ve výrobě obalů.
Individuální přístup
Jako výrobce můžeme nabídnout větší variabilitu v nabídce obalů.
Malosériová výroba
Nabízíme výrobu obalů na míru i v malých sériích.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
×

PoptávkaPoptávka

Nenašli jste, co jste hledali? Napište nám
Kontaktní údaje

*Povinné pole