Vážení zákazníci,
naše firma za 20 let své existence nasbírala ne jen mnoho zkušeností ale také své spokojené odběratele. Na této stránce najdete přehled firem a osob, s nimiž spolupracujeme nejdéle a nejčastěji.
Věříme, že Vám tato informace pomůže lépe pochopit, jakým způsobem naše firma poskytuje své služby a jaké jsou naše reference.

Pokud se rozhodnete pro nákup našich produktů, rádi Vás uvidíme jako dalšího spokojeného odběratele a budeme se snažit, abyste byli s našimi službami spokojeni stejně jako naši stávající zákazníci.Slezská tvorba Opava
(přejít na stránku)

Výrobní družstvo SLEZSKÁ TVORBA bylo založeno v roce 1951. Výrobní program je zcela orientován na výrobu tradičních skleněných ručně foukaných a malovaných vánočních ozdob. Patří mezi největší výrobce skleněných vánočních ozdob v České republice, celoročně zajišťují výrobu pro velkoodběratele i maloodběratele. Uzká a spokojená spolupráce s naší firmou VENKART trvá jíž více než 10 let.


ELEKTRO-FA. PAVELEK, s.r.o.
(přejít na stránku)

Více než 15 let trvá i spolupráce s fitmou ELEKTRO-FA. PAVELEK, s.r.o., která pod obchodní značkou Czechphone vyvíjí a vyrábí rozsáhlý sortiment produktů z oblasti bytových komunikačních systémů, přístupových systému apod. Na trhu působí od roku 1991 a vlastní výrobu realizují od roku 1997. Prodkuty jsou vyvíjeny ve spolupráci s VŠB-TU Ostrava. Spolupráce zajišťuje implementaci nejnovějších technologií z oblasti elektroniky a informatiky do produktů. Při vývoji je kladen důraz na kvalitu, použitelnost a snadnou instalaci. 


Pleva
(přejít na stránku)

Další více než 10 let spokojený stálý zákazník je firma Pleva, která se specializuje na výrobu kvalitní včelí kosmetiky s cílem přinášet lidem zdraví a krásu. Firma začala hned po revoluci vyrábět propolisové tinktury a masti s propolisem. Od té doby se sortiment rozšířil o všechny řady výrobků s jednotlivými včelími produkty a každý rok uvádí na trh nové produkty. Pleva nabízí nejširší sortiment kosmetiky se včelími produkty a jako jediní v České republice vlastní unikátní povolení na zpracování včelího jedu.


Frutiko
(přejít na stránku)

Rodinná firma, která byla založena v roce 2012 s cílem - přinést do České republiky kouzlo a radost ovocných kytic. V současné době má firma 20 stálých zaměstnanců a poskytuje donášku přibližně 100 objednávek děnně po celé České republice. S firmou VENKART spolupracují zatím jen krátce ale za to úzce a intenzivně.


 

Časté dotazy.

Pokud zde nenajdete odpovědi na své otázky, neváhejte nám zavolat (+420 558 668 182 )

Objednané zboží dodáváme primárně v rozloženém stavu, pokud si zákazník nepřeje jinak.

Samozřejmě. Jsme jeden z mála dodavatelů, který umožňuje výrobu a nákup od 1 kusu.

Ano, každý zákazník má z naší strany individuální přístup, ohledně jeho představy o výsledné vizualizaci obalu. Hlavní informace pro nás jsou rozměr, barva, materiál a potisk (pokud si zákazník přeje). Poté se dolaďují ostatní detaily např. termín dodání / vyzvednutí.

Momentálně není na naší pobočce tato možnost platby možná, pouze hotově nebo skrze zálohovou fakturu

Po vytvoření každé objednávky kde si zákazník určí platbu skrze zálohovou fakturu, je nejprve pečlivě zkontrolována (množství balíků / palet). Poté je objednávka předána k fakturaci a zaslána na Váš email. (Prosíme o kontrolu složky "Spam")

Ano, pokud si zákazník přeje doručit / vyzvednout krabice složené, lze tak po předchozí domluvě.

Rozměry u produktů jsou především vnitřní, pokud není psáno jinak.

Grafický náhled tisku, který nesmí být v rastru a obsahovat více než 2 barvy. Jelikož tiskneme ručním sítotiskem, byl by pro nás tisk více barev náročný a výsledná cena pro zákazníka nepřijatelná.

Více než 20 let na trhu
Nabízíme více než 50 let zkušeností ve výrobě obalů.
Individuální přístup
Jako výrobce můžeme nabídnout větší variabilitu v nabídce obalů.
Malosériová výroba
Nabízíme výrobu obalů na míru i v malých sériích.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
×

PoptávkaPoptávka

Nenašli jste, co jste hledali? Napište nám
Kontaktní údaje

*Povinné pole