Vážení zákazníci,
naše firma za 20 let své existence nasbírala ne jen mnoho zkušeností ale také své spokojené odběratele. Na této stránce najdete přehled firem a osob, s nimiž spolupracujeme nejdéle a nejčastěji.
Věříme, že Vám tato informace pomůže lépe pochopit, jakým způsobem naše firma poskytuje své služby a jaké jsou naše reference.

Pokud se rozhodnete pro nákup našich produktů, rádi Vás uvidíme jako dalšího spokojeného odběratele a budeme se snažit, abyste byli s našimi službami spokojeni stejně jako naši stávající zákazníci.Slezská tvorba Opava
(přejít na stránku)

Výrobní družstvo SLEZSKÁ TVORBA bylo založeno v roce 1951. Výrobní program je zcela orientován na výrobu tradičních skleněných ručně foukaných a malovaných vánočních ozdob. Patří mezi největší výrobce skleněných vánočních ozdob v České republice, celoročně zajišťují výrobu pro velkoodběratele i maloodběratele. Uzká a spokojená spolupráce s naší firmou VENKART trvá jíž více než 10 let.


ELEKTRO-FA. PAVELEK, s.r.o.
(přejít na stránku)

Více než 15 let trvá i spolupráce s fitmou ELEKTRO-FA. PAVELEK, s.r.o., která pod obchodní značkou Czechphone vyvíjí a vyrábí rozsáhlý sortiment produktů z oblasti bytových komunikačních systémů, přístupových systému apod. Na trhu působí od roku 1991 a vlastní výrobu realizují od roku 1997. Prodkuty jsou vyvíjeny ve spolupráci s VŠB-TU Ostrava. Spolupráce zajišťuje implementaci nejnovějších technologií z oblasti elektroniky a informatiky do produktů. Při vývoji je kladen důraz na kvalitu, použitelnost a snadnou instalaci. 


Pleva
(přejít na stránku)

Další více než 10 let spokojený stálý zákazník je firma Pleva, která se specializuje na výrobu kvalitní včelí kosmetiky s cílem přinášet lidem zdraví a krásu. Firma začala hned po revoluci vyrábět propolisové tinktury a masti s propolisem. Od té doby se sortiment rozšířil o všechny řady výrobků s jednotlivými včelími produkty a každý rok uvádí na trh nové produkty. Pleva nabízí nejširší sortiment kosmetiky se včelími produkty a jako jediní v České republice vlastní unikátní povolení na zpracování včelího jedu.


Frutiko
(přejít na stránku)

Rodinná firma, která byla založena v roce 2012 s cílem - přinést do České republiky kouzlo a radost ovocných kytic. V současné době má firma 20 stálých zaměstnanců a poskytuje donášku přibližně 100 objednávek děnně po celé České republice. S firmou VENKART spolupracují zatím jen krátce ale za to úzce a intenzivně.


 

Více než 20 let na trhu
Nabízíme více než 50 let zkušeností ve výrobě obalů.
Individuální přístup
Jako výrobce můžeme nabídnout větší variabilitu v nabídce obalů.
Malosériová výroba
Nabízíme výrobu obalů na míru i v malých sériích.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
×

PoptávkaPoptávka

Nenašli jste, co jste hledali? Napište nám
Kontaktní údaje

*Povinné pole